WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

321wakacje.pl, promocje i najciekawsze oferty turystyczne

3 2 1 wakacje to portal dla łowców okazji, którzy nie mają czasu na odwiedzanie wielu witryn internetowych lub ochoty na szukanie wśród tysięcy ofert. Nie każda oferta super last minute jest okazją i nie zawsze opłaca się kupić najtańszą ofertę. W naszym portalu znajdziesz tylko ręcznie wyselekcjonowane – przez nas lub przez organizatorów - najciekawsze oferty i okazje turystyczne. Przy planowaniu wakacji, odwiedź nasz portal w pierwszej kolejności, a zobaczysz aktualne oferty dnia, hity, oferty specjalne i promocje na rynku turystycznym - to wszystko w jednym miejscu, bez konieczności czasochłonnego wyszukiwania.

Dlaczego warto korzystać z naszego portalu?

TopLista 3 2 1 - Sprawdzaj codziennie hity dnia i najciekawsze okazje aktualnie publikowane w Internecie przez biura podróży i organizatorów.

Aktualne promocje w jednym miejscu, bez konieczności odwiedzania wielu witryn internetowych. Kupuj rozsądnie i oszczędzaj czas. Portal 3 2 1 wakacje powinien być pierwszym miejscem, które odwiedzasz przed wakacjami.

Ręcznie wyselekcjonowane oferty. Nie masz czasu szukać? Nie wiesz gdzie znaleźć atrakcyjne oferty? U nas nie musisz przedzierać się przez gąszcz tysięcy ofert - zobaczysz tylko kilkadziesiąt najciekawszych.

3 2 1 wakacje to nie tylko okazje, promocje i przecenione oferty. Niektóre nasze propozycje to pomysły na wyjątkowe wakacje i podróże: niecodzienne harmonogramy, wycieczki do najpiękniejszych rejonów naszego globu, rejsy, przygoda, podróże życia, wyprawy dookoła świata, safari i ekspedycje.

Rankomat Turystyczny to ranking, w którym starannie wybieramy i prezentujemy najpiękniejsze zakątki naszej planety, ciekawe pomysły i najlepsze miejsca do spędzenia wakacji, a nasi użytkownicy ustalają ich kolejność i wybierają zwycięzcę. Rankomat to kolektywna ocena tysięcy użytkowników, która może powiedzieć nam o wiele więcej niż pojedyncza opinia.

Kącik Podróżnika - to społeczność ludzi uwielbiających podróże i zainteresowanych poznawaniem świata. Tutaj możesz pokazać innym piękno odwiedzonych przez Ciebie miejsc, publikując zdjęcia lub relacje; prowadzić blog z bieżącej podróży; dowiedzieć się, na podstawie relacji i reportaży naszych podróżników, gdzie warto pojechać; nawiązać kontakty z osobami, które były w tych samych miejscach co Ty lub planują tam podróż; podzielić się planami i pomysłami; znaleźć towarzysza podróży, być może nawet całą ekipę, z którą pojedziesz na wyprawę swoich marzeń.
 

www.321wakacje.pl

SŁOWA KLUCZOWE:

WYRÓŻNIONE