WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Agroturystyka na Kaszubach w Chmielnie Dom pod Gruszą

 

Nasze gospodarstwo agroturystyczne tworzy ona spokojną enklawę do zatrzymania się na dłużej i urlopowania w gościnnym i serdecznym "domu pod gruszą". W cieniu stuletnich grusz oraz 50-letnich jabłoni na hamakach lub leżakach można cudownie wypocząć. Ukwiecony ogród, trzykrotnie zajął II miejsce w kategorii "najbardziej estetyczna zagroda wiejska".

Drewniana altana i miejsca do grillowania zapewniają dyskrecję i niczym nie skrępowaną swobodę. W dolnej części sadu znajduje się boisko do gry w siatkówkę lub badmintona. Specjalnie dla najmłodszych wydzielono plac gier i zabaw zawierający nowoczesny zestaw zabawowy: wierzę ze zjeżdżalnią, piaskownicę, huśtawki, drabinki i sznur do wspinaczki.

W świetlicy usytuowano miejsce do uprawiania różnego rodzaju gier: tarcza do rzutek, stół do bilarda, stół go gry w piłkarzyki oraz tenisa stołowego. Za pośrednictwem sieci bezprzewodowej na terenie posesji udostępniono Internet.

Szczegółowy opis atrakcji znajdujących się w obszarze posesji oraz poza jej granicami znajduje się w dziale Atrakcje.

Romantyczny weekend we dwoje

Romantyczny weekend we dwoje oraz Walentynki możesz spędzić na Kaszubach w „Domu pod gruszą”. Spraw prezent ukochanej osobie i przeżyj niezapomniane chwile w przyjemnej atmosferze. Na powitanie czekają dla Was romantyczna atmosfera w blasku świec oraz wino i czekoladki.

Ferie zimowe

Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdym wieku na ferie zimowe na Kaszubach w Chmielnie. Ferie zimowe można spędzić aktywnie spacerując, zjeżdżając na sankach lub lepiąc bałwana. W naszej świetlicy dostępny jest również orbitrek, wioślarz i rowerek stacjonarny, a także stół do biliarda i ping-ponga, piłkarzyki oraz gry planszowe.

Majówka

Zapraszamy na Majówkę do Chmielna. Weekend majowy poza miastem to doskonały relaks dla par oraz całej rodziny. Nie czekaj i zarezerwuj weekend majowy już teraz, a na powitanie otrzymasz zestaw grillowy i drożdżówkę domowego wypieku

Długi weekend czerwcowy

Zapraszamy na długi weekend czerwcowy do Chmielna. Weekend poza miastem to doskonały relaks dla par oraz całej rodziny. Nie czekaj i zarezerwuj weekend czerwcowy już teraz, a na powitanie otrzymasz zestaw grillowy i drożdżówkę domowego wypieku.

2-tygodniowe wakacje

Nie masz pomysłu na wakacje? Ta oferta jest dla Ciebie i Twoich bliskich. Przeżyj niezapomniane chwile na Kaszubach. Możesz jeździć na rowerze, spacerować, opalać się i kąpać (posiadamy prywatną plażę), nauczyć się jak przygotować tabakę, grillować. Na miejscu oferujemy gry i zabawy w naszej świetlicy, sprzęt sportowy, plac zabaw dla dzieci. Na powitanie otrzymasz zestaw grillowy i drożdżówkę domowego wypieku. Kupując 2-tygodniowe wczasy dostajesz 10% zniżki.

Więcej informacji znajdują się na naszej stronie www.kaszuby-chmielno.pl

 

www.kaszuby-chmielno.pl

SŁOWA KLUCZOWE:


Galeria zdjęć

WYRÓŻNIONE