WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Apartamenty i Pokoje Orbitour w Dźwirzynie

Apartamenty 1 i 2 pokojowe 2,3,4,5 osobowe z aneksem kuchennym i łazienką,pralka,suszarka do włosów. Pokoje 2,3,4 osobowe: umywalka i wc prysznic wspólny ,lodówka ,czajnik,sprzęt plażowy.Kwatery Prywatne i apartamenty "Orbitour" usytuowane są w cichej dzielnicy domków jednorodzinnych w miejscowości nadmorskiej Dźwirzyno. W odległości około 300 metrów od morza i jeziora Resko. Tutaj znajdziecie atmosferę sprzyjającą do relaksu i wypoczynku. Czystą i piaszczystą plaże pełną atrakcji.
Z przyjemnością serdecznie zapraszamy osoby indywidualne i grupy do
W najbliższej okolicy znajdują się: restauracje, kawiarnie, sklepy, poczta i oczywiście plaża, na której spędzicie Państwo niezapomniane chwile.
Dźwirzyno znane jest z najpiękniejszej plaży na wybrzeżu. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element krajobrazu.
Przy głównej ulicy Dźwirzyna rośnie szesnaście 250-letnich dębów szypułkowych.
Port, przystań windsurfingowa i jachtowa.
Korty tenisowe, baseny kryte i otwarte, fitness kluby, dyskoteki, dancingi, wesołe miasteczko, plaża strzeżona i plaża naturystów.
Szlaki rowerowe:
wokół jeziora Resko - ok. 52km
szlak Bocianich Gniazd - ok. 27km
nadmorska międzynarodowa trasa rowerowa - ok. 50 km
Ku Słońcu - ok. 40 km
W nadmorskim lasku tuż nad brzegiem Bałtyku usytuowana jest ścieżka zdrowia. Długość ścieżki wynosi 1600m, na jej trasie znajduje się 15 oznakowanych stanowisk ćwiczebnych. Dla tych, którzy nie mają ochoty na bieganie jest to także wyśmienite miejsce do spacerów w ciszy i otoczeniu nadmorskich wydm

www.orbitour.dzwirzyno.com.pl

WYRÓŻNIONE