WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Cetniewo Oleńka kwatery prywatne - noclegi Władysławowo

Zapraszamy na ferie nad naszym morzem we Władysławowie do obiektu noclegowego Cetniewo OLEŃKA . Przytulny obiekt noclegowy Cetniewo OLEŃKA kwatery prywatne we Władysławowie umiejscowiony jest w letniskowej dzielnicy Cetniewo.

Centralny Ośrodek Sportu COS Cetniewo z ogólnodostępnym basenem, parkiem jest w odległości 200 metrów od obiektu noclegowego Cetniewo Oleńka.Do morza i plaży jest od nas 400 metrów.

Zapewniamy pokoje gościnne z łazienkami 2, 3 4 osobowe z wejściem z tarasu w domu letniskowym lub balkonem w domu jednorodzinnym. Na terenie obiektu noclegowego Cetniewo OLEŃKA jest świetlica, ogród, grill, parking, mini plac zabaw dla dzieci i ogólnodostępny, sezonowy aneks kuchenny.Należności są uzależnione od czasu i liczby osób.Do dyspozycji naszych gości jest sprzęt kuchenny i plażowy w każdym pokoju.

Więcej zdjęć, filmiki pokoi, wolne terminy, położenie, unikalna strefa gości obiektu noclegowego Cetniewo OLEŃKA i wiele innych, wartościowych wzmianek dla organizujących udany wakacje nie tylko we Władysławowie i Cetniewie odnajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz zwiększyć grono naszych stałych i zadowolonych urlopowiczów, którzy od wielu lat przyjeżdżają do nas i są nasza najważniejszą i pewną wizytówką.

Lokalizacja obiektu Cetniewo Oleńka cetniewo.biz/strona/lokalizacja

strefa gości obiektu Cetniewo OLEŃKA cetniewo.biz/strona/strefa-gosci-obiektu-cetniewo-olenka

cetniewo.biz

SŁOWA KLUCZOWE:

WYRÓŻNIONE