WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Stawem" zaprasza

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w malowniczej wsi Szpęgawsk, która znajduje się w województwie pomorskim w powiecie Starogardzkim. Wioska położona jest w sąsiedztwie czterech jezior, a na jednym z nich są pozostałości po nakręconym filmie Krzyżacy. Gospodarstwo nasze znajduje się 5km od węzła autostrady A-1, 35km od Malborka w którym znajduje się Zamek Krzyżacki, 6km od Katedry Pelplińskiej, 40 km od morza, 18km od Tczewa w którym jest unikatowy most i Muzeum Wisły, 4 km od Starogardu Gdańskiego bogatego w zabytkowe kościoły, basztę, mury obronne oraz urokliwy rynek. W niedalekim położeniu jest również stadnina koni, która jest organizatorem jazdy konnej oraz najstarszy w Polsce leśny ogród dendrologiczny w Wirtach.
Nasze gospodarstwo położone jest 20m od jeziora i graniczy z lasem, w który zamieszkują liczne gatunki zwierząt oraz rosną grzyby. Atrakcją gospodarstwa jest duży staw w którym można się kąpać i łowić ryby, pływać łódką. Woda w stawie ma właściwości lecznicze gdyż jest wodą torfowo-borowinową .
Na terenie gospodarstwa obserwować można pływające po stawie kaczki, łabędzie. W okolicach stawu bytują bobry które ścinają drzewa i buduje tamy, po łąkach chodzą sarny i bociany.
Organizujemy ogniska oraz grillowanie . Do dyspozycji gości jest mini siłownia, stół do tenisa, rowery, łódka. Dom jest komfortowo wyposażony pokoje 2 ,3 ,4,6 osobowe przy każdym pokoju jest łazienka. Przyjmujemy gości przez cały rok i oferujemy miłą i przyjazną atmosferę.
PRZYJEDŹ DO NAS GOŚCIU MIŁY MY CIĘ DOBRZE UGOŚCIMY
Gospodarze Danka i Zdzisław Fijałkowski.                                                                                                                               Kontakt 662401001
Danka_stg@wp.pl
 

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Starogard Gdański

WYRÓŻNIONE