WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Mikołajki

Mikołajki tanie noclegi z wi-fi.

Zapraszamy do turystycznej miejscowości Mikołajki.

Hotel Santa Monica*** Mikołajki

Jeżeli potrzebujesz hotelu w Mikołajkach, to nasz obiekt jest idealny dla Ciebie. Hotel Santa Monica jest przepięknym pensjonatem, który oferuje swoim gościom przestronne pokoje za przyzwoitą cenę.

Hotel Robert's Port

Jeżeli są Państwo zainteresowani spędzeniem wypoczynku w komfortowych warunkach na Mazurach, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Hotel Robert's Port. Proponujemy noclegi w okolicach Mikołajek.

Gościniec Lila

Goście placówki działającej na rynku pod nazwą Gościniec Lila mogą skorzystać z oferty nocowania w pokojach mieszczących 2, 3 lub 4 osoby.

Pokoje gościnne Lorens Family Mikołajki

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do Mikołajek, miasta położonego pomiędzy jeziorem Tałty a Mikołajskim, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Hotel Mazury

Hotel Amax Mazury to idealne miejsce do tego aby organizować imprezy firmowe. Mamy profesjonalne sale konferencyjne oraz wiele innych udogodnień, które umilą pobyt gościom. Słyniemy z wyszukanej kuchni i z przychylnego podejścia do klientów.

Pensjonat, Apartamenty, Restauracja Magia Smaku w miejscowości Mikołajki

Do Państwa dyspozycji oddajemy: 1 x pokój 3-osobowy 3 x pokoje 2-osobowe 2 x apartamenty 2-poziomowe (max.6 osób) W każdym pokoju znajduje się lodówka i telewizor LCD. Wszystkie też posiadają łazienkę.

WYRÓŻNIONE