WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Noclegi na Słowacji Privat Greta Zdiar 20km od Białki Tatrzańskiej 2km od Bachledowej

Witajcie,

Dom rodzinny "Greta" znajduje się w miejscowości Żdiar, w przepięknym otoczeniu Belianskich Tatr, które są jednymi z najpiękniejszych części Tatr Wysokich. Idealny dla rodzin z dziećmi, które szukają ciszy, spokoju i relaksu.

Dla naszych gości przeznaczyliśmy oddzielne piętro z własnym wejściem. Oferujemy pięć pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z Internetu. Zapewniamy domowe wyżywienie : śniadania i obiadokolacje. Godziny posiłków są ustalane indywidualnie z naszymi gośćmi. Do dyspozycji gości jest również aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę gazowa, lodówkę i czajnik elektryczny. Zapewniamy miejsce parkingowe bezpośrednio przy obiekcie.

Dom rodzinny "Greta" jest doskonałym punktem startowym dla spacerów na Spiski, Kieżmarski i Lubownianski zamek. Skorzystać można także z uroków natury, w pobliżu znajduje się Słowacki raj, Pieniny, Belianska i Dobszynska lodowa jaskinia i spływ na tratwach po Dunajcu. Dla aktywnego odpoczynku przygotowano tutaj dużo trudnych i łatwiejszych szlaków pieszych – Wysokie Tatry, Jaworina, Magura, Belianske Tatry. Kąpiele w pobliskich termach Vrbów, Aguapark Poprad i Tatralandia Liptowski Mikulasz przyniosą wiele radości i relaksu.
Żdiar jest znanym osrodkiem sportów zimowych. Zimowe centra Żdiar – Strednica, Bachledowa i Monkowa dolina oferują 22 wyciągi z perfekcyjnie utrzymywanymi stokami dla początkujących i dla zaawansowanych narciarzy.
Położenie Zdiaru umożliwia również korzystanie z ośrodków narciarskich po polskiej stronie m.in Jurgów (13km) , Kotelnica (20km) , Czarna Góra (15km)

Obok domu jest wyciąg narciarski o długości 200m czynny od 9.00 do 21.00 i wypożyczalnia nart.

Zapraszam

Greta Macakova

www.privatgreta.pl

SŁOWA KLUCZOWE:

WYRÓŻNIONE