WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Noclegi nad jeziorem

ZAPROSZENIE

Jeżeli macie dosyć zgiełku wielkiego miasta, tęsknicie za błękitem jeziora i zielenią pól i lasów to zapraszamy do nas! W samym centrum Krainy Wielkich Jezior, na pięknych Mazurach ukrywa się nasza wieś ŻYWKI . W Siedlisku u Szczygłów czekają na Was zawsze uśmiechnięci i przyjaźni gospodarze.

Wieś nasza stanowi wspaniałą bazę wypadową zarówno dla wielbicieli spływów kajakowych, żeglarzy, amatorów jazdy rowerowej (mnóstwo szlaków rowerowych) jak i ciekawskich chcących poznać historie i uroki ziemi mazurskiej. Jeziora (w naszej wsi są dwa Żywki i Babka), lasy, łąki niezliczona ilość ptaków i leśnej dzikiej zwierzyny to nasza oferta dla Państwa. Dołączymy jeszcze pyszną, zdrową wiejską kuchnie gospodyni (potrawy przygotowywane z plonów okolicznych pól i jezior) i już mamy przepis na niezapomniane wakacje.

Nasze siedlisko zaprasza Państwa przez cały rok!

I wiele, wiele innych!

OFERTA:

Do dyspozycji Państwa stawiamy całe nasze siedlisko przez cztery pory roku! Proponujemy noclegi w nowych, słonecznych pokojach:

Ponadto:

ATRAKCJE W POBLIŻU:

WAŻNE!

Ustalony termin rezerwacji pokoju jest gwarantowany po wpłacie zadatku. Zapłaty reszty należności dokonujemy w dniu przyjazdu. W przypadku nie przybycia w ustalonym terminie trzeba zapłacić za niewykorzystane dni. W przypadku rezygnacji, wpłacona kwota gwarancyjna (zadatek) na pobyt nie zostaje zwracana. Opłacony termin pobytu może być skrócony, ale wpłacona opłata za niewykorzystane dni nie jest zwracana. Przedłużenie pobytu może zaistnieć w przypadku, gdy w zadysponowanym terminie są wolne pokoje. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie14:00 a kończy o 11:00. Oplata klimatyczna w wysokości 1.85 zł opłacana na miejscu.

SŁOWA KLUCZOWE:

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Giżycko

WYRÓŻNIONE