WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Verry Berry - Hostel przy Starym Rynku w Poznaniu

Verry Berry to niedrogi i komfortowy hostel położony w samym sercu Poznania. Tym tętniącym życiem sercem miasta jest oczywiście zabytkowe centrum ze Starym Rynkiem na czele. Hostel Very Berry znajduje się raptem 150 m od tego historycznego centrum Wielkopolski. Od naszego obiektu można łatwo i szybko dostać we właściwie każde miejsce miasta, a to głównie za sprawą bliskości środków komunikacji miejskiej oraz dobrej infrastruktury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy miejsca parkingowe na podwórzu, które dopełniają nasz wielki atut, jakim niewątpliwie jest lokalizacja hostelu. Należy jednak tutaj zaznaczyć, że chęć skorzystania z parkingu należy wyrazić przy rejestracji pobytu.

Dlaczego jeszcze warto postawić na hostel Very Berry? Na wyróżnienie z pewnością zasługują bardzo korzystne ceny za nocleg w warunkach, które są podobne do standardu niejednego okolicznego hotelu. Znajduje to odzwierciedlenie w wielu pochlebnych opiniach, które nasi goście wyrażają w internecie, np. na portalach rezerwacyjnych czy w Google. Naszym gościom udostępniamy ponad 50 miejsc noclegowych w 19 schludnie urządzonych pokojach. Ze względu na różnice w dostępnych udogodnieniach, standardzie oraz cenie wyróżniliśmy 4 rodzaje pokojów:

  1. Apartament w zewnętrznej lokalizacji (niedaleko Starego Browaru) - z prywatnym salonem, kuchnią i łazienką;
  2. Komfortowe pokoje Premium;
  3. Wygodne pokoje Standard;
  4. Wieloosobowe pokoje Budget.

Niezależnie od rodzaju wybranego pokoju łączy je wiele: stały dostęp do szybkiego WiFi 100 Mb/s, możliwość skorzystania z dobrze wyposażonej kuchni oraz wspólnego salonu, nieograniczony dostęp do parzenia kawy i przygotowywania herbaty, czyste ręczniki i wiele innych. Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na naszej witrynie internetowej.

 

www.very-berry.pl/

SŁOWA KLUCZOWE:

  • hostel poznań stary rynek
  • hostel poznań centrum
  • tani hostel poznań
  • noclegi poznań

Zobacz inne wpisy z miejscowości: Poznań

WYRÓŻNIONE