WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Katalogu Stron Turystycznych.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Willa Modrysówka - noclegi w Zawoi

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w rodzinnej atmosferze w nowo wybudowanym wg najnowszych standardów obiekcie, który stylistyką i wykończeniem wnętrz nawiązujemy do budownictwa regionalnego.

Nasz dom "Willa Modrysówka" położony jest w górnej części Zawoi (osiedle Podryżowana), wśród wielu pensjonatów, kwater prywatnych i karczm góralskich. Z bezpośrednim dostępem do głównej drogi.

Oferujemy noclegi w miejscowości Zawoja w ciepło urządzonym apartamencie rodzinnym z elementami architektury regionalnej, w której króluje naturalne drewno oraz 2, 3, 4 osobowe pokoje z łazienkami, wyposażone w sprzęt RTV wraz z balkonami lub tarasami ziemnymi, z których można wejść wprost na ogród.

Apartament rodzinny to salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia oraz łazienka. Posiada niezależne wejście oraz bezpośrednie wyjście na ogród poprzez duży taras ziemny.

Na każde 2 pokoje do dyspozycji jest w pełni urządzony aneks kuchenny z lodówką, kuchenką elektryczną, czajnikiem oraz całą zastawą stołową i naczyniami.

Do dyspozycji gości:

W całym domu bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu WiFi oraz duża kotłownia z miejscem na rowery, narty i specjalną suszarnią na buty narciarskie.

modrysowka.pl

SŁOWA KLUCZOWE:

WYRÓŻNIONE